Fotorelacja 2018

Sąsiedzki Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 60 | 7.06

« Powrót do listy relacji

7 czerwca 2018r spotkaliśmy się wszyscy na Sąsiedzkim Festynie Rodzinnym. Zaprosiliśmy również sąsiadów, czyli dzieci i rodziców z okolicznych szkół i przedszkoli. Taka impreza to okazja do świetnej zabawy, ale i do integrowania się, sprawdzenia swoich umiejętności w rozmaitych nietypowych dyscyplinach a także skosztowania przeróżnych pyszności. Dzieci w świetlicy ukisiły ogórki i posiały pomidory koktajlowe. Te pierwsze wyszły przepyszne i bardzo smakowały w duecie z upieczoną w naszym szkolnym ognisku kiełbaską. Ponieważ ognisko cieszyło się ogromnym powodzeniem, z pomocą naszych Rodziców „odpaliliśmy” grilla.

Były również występy naszych uczniów – bo jak tu się nie pochwalić, jakie mamy zdolne i kreatywne dzieci :). Zdecydowanie największą atrakcją okazał się konik – dzięki rodzicom jednego z naszych uczniów każdy chętny miał możliwość dosiąść przecudnej Wichury! Bardzo gorąco w imieniu dzieci dziękujemy :). To była bardzo udana impreza, wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w jej organizację – nauczycieli, uczniów i ich rodziców!

Dziękujemy również Gdańskiemu Funduszowi Sąsiedzkiemu. Otrzymane 500 zł wydaliśmy na sadzonki i kratki dzięki, którym powstanie zielona klasa.

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów