Fotorelacja 2019

Grill sąsiedzki | 08.06

« Powrót do listy relacji

Sąsiedzkie spotkanie na Leszczynowej zaplanowane na 29.06, spontanicznie miało miejsce dnia 08.06.
Nikt z sąsiadów nie spodziewał się nadchodzącej burzy, która nas „dopadła” w trakcie biesiadowania (a raczej nikt z sąsiadów nie sprawdził prognozy pogody, tak byliśmy zaaferowani spotkaniem) 🙂
Spotkanie odbyło się w kameralnej, bardzo miłej atmosferze, rozpalono grille, a jedzenie które udało nam się upiec zjedliśmy na papierowych zestawach startowych.
Dzieciaki miały ubaw bawiąc się balonami, rysując kredowe dzieła sztuki, a przede wszystkim ozdabiając ciała tatuażami (wykonywanymi przy pomocy wody mineralnej z butelki, w warunkach polowych, przy grillu:))
Otrzymana w pakiecie soczyście żółta koszulka prezentowała się dumnie na ciele jednego z sąsiadów (przypadła do gustu kociarzowi :)). Dopóki była piękna pogoda, dopóty bawiliśmy się i integrowaliśmy na powietrzu, jednak kiedy dopadła nas burza z ogromnym wiatrem, imprezę przeniesiono do mieszkań jednego z sąsiadów.
Integracja się udała.
Jako, że pierwszy raz korzystaliśmy z inicjatywy Gdańskich Dni Sąsiadów, nie byliśmy pewni czy podołamy organizacji takiego przedsięwzięcia i postawiliśmy na spotkanie „wewnętrzne” dla sąsiadów z którymi się już znamy. Jednak wszyscy byliśmy zdecydowanie zadowoleni i w przyszłym roku na pewno zorganizujemy wspólnie spotkanie na większą skalę. Ku chwale integracji sąsiedzkiej! 😉

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów