Fotorelacja 2019

Uroczyste odsłonięcie ławeczki sąsiedzkiej | 19.06

« Powrót do listy relacji

Pierwszy dzień wakacji uczciliśmy przy pierwszym spotkaniu sąsiadów z ulicy Waryńskiego. Na trochę zapomnianym podwórku spotkaliśmy się i poznaliśmy z sąsiadami, których do tej pory tylko mijaliśmy bez słowa przy wyrzucaniu śmieci.
Okazało się, że są wśród nas ludzie o niebagatelnych życiorysach, zarówno napływowi jak i tacy, którzy znają historię naszego osiedla od wczesnych lat powojennych. Dzięki znajomościom, które zawarliśmy mieszkanie w naszej okolicy stanie się na pewno łatwiejsze i przyjemniejsze.
Spotkanie uprzyjemniały nam specjały przygotowane przez uczestników, grill oraz lody. Punktem kulminacyjnym naszej imprezy był wspólny montaż ławeczki sfinansowanej przez Gdański Fundusz Sąsiedzki 2019. Co ciekawe, nie mniej trudne niż złożenie naszej nowej ławki okazało się podjęcie decyzji, gdzie powinna stanąć. Jednak po długich naradach i ten problem udało się nam wspólnie rozwiązać :).
Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przyjść na nasze spotkanie i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok.

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów