Nagrodzeni 2018

Nagrodami są karty na zakupy w sieci sklepów budowlano-dekoracyjnych o wartości 100 zł. Można je odbierać do 31 sierpnia 2018 w Instytucie Kultury Miejskiej (Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40) w dni powszednie w godz. 10.00-17.30.

______________________________________________________________________________________________________

1) Abakanowicz Aleksandra, Stacja Orunia GAK

2) Araucz Anna

3) Balwicka-Szczyrba Małgorzata

4) Banaszak Monika

5) Barczewski Grzegorz, Gdańskie Pogotowie Opiekuńcze

6) Bereza Kamila

7) Bereza Konrad

8) Białogłowska Małgorzata, Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej Mrowisko

9) Biernat Małgorzata, Stowarzyszenie „Inne jest piękne” – II sąsiedzkie spotkanie na Kukawce

10) Biernat Małgorzata, Stowarzyszenie „Inne jest piękne” – VII Osowskie Dni Sąsiadów

11) Biernat Małgorzata, SP 1 – Festyn przy Jedynce

12) Cegielska Ewa

13) Cissewski Janusz

14) Czechowska Maria, Rada Rodziców SP 82

15) Czechowska Maria, ogródek przy Radarowej

16) Damps Ewelina, Projektornia GAK

17) Dudek Magdalena

18) Ejsmont Krystyna

19) Fryc-Stachura Monika

20) Fularczyk Marta, Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej Mrowisko

21) Galińska Teresa

22) Gawroński Wiesław

23) Gościńska Małgorzata

24) Grabow-Stolarek Lowissa

25) Gregorkiewicz Zdzisław, Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe PERFECT

26) Górska Irena

27) Górski Adrian

28) Górski Jacek, Opowiadacze Historii Dolnego Miasta

29) Jagodzińska Urszula, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki

30) Jankowicz Helena

31) Jarek Wiesława, Stowarzyszenie „Nasze Siedlce”

32) Kamińska Józefina, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Koło Nr 9 SASANKA

33) Kielak Krystyna

34) Klimczak Paweł, SP 77

35) Kłosińska Magdalena

36) Konarowska Bożena, Słupski Ośrodek Kultury

37) Korycka Magdalena

38) Kosagowska Iwona

39) Kotewicz-Bałch Emilia

40) Kowalska Ewelina

41) Krupińska Marta

42) Krzemińska Swietłana

43) Krzemiński Andrzej

44) Kupiec Michał

45) Kurkowska Agnieszka

46) Leszczyński Andrzej, Liceum Plastyczne w Gdańsku

47) Leszczyńska Agata, Wspólnota Mieszkańców Cystersów 12

48) Lipska Jolanta

49) Lolo Michał

50) Ludwikowska Monika

51) Łuczak-Jagieła Sylwia, Wspólnota Mieszkaniowa Królowej Bony 7-9-11

52) Makowska Martyna

53) Menczykowski Marian, Rada Dzielnicy Chełm

54) Minkowska Agnieszka, Wspólnota Kłoczkowskiego

55) Misiąg Anna

56) Mleczko Dorota, Padł na Ryj Team

57) Morawek Sandra

58) Morawska-Stolarek Elżbieta

59) Musyt-Lewandowska Agnieszka, Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku

60) Olszewska-Sobolewska Barbara, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki

61) Ormińska Lena, Fundacja Forum

62) Orzechowska Sylwia

63) Połtarzycka Magdalena

64) Porożyńska Paulina

65) Reinhardt-Gruba Iwona

66) Rogalska Katarzyna, Gdańskie Stowarzyszenie „Jaś i Małgosia”

67) Ruchlewicz-Dzianach Agata

78) Rutkowski Sławomir, Wspólnota Mieszkaniowa Brama Żuław z Pruszcza Gdańskiego

69) Sela-Cwalińska Dominika

70) Siekiera Dawid

71) Skubisz Anna, Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla Królewskiego w Baninie

72) Sławuszewska Katarzyna

73) Smoleń Janusz

74) Solarczyk-Bączek Magdalena

75) Stencel Kazimierz, Rada Dzielnicy VII Dwór

76) Stępień-Rejszel Kamila

77) Strączek Emilia, MEWKA. Otwarta Pracownia 

78) Sulewski Mirosław

79) Tretkowska Agata

80) Urbańska Paulina

81) Walda Jolanta, Gdańskie Stowarzyszenie Epileptyków

82) Waluszko Izabela

83) Wiśniewska Kalina, Gdański Festiwal Gier Planszowych

84) Wlizło Marek, Zarząd Wspólnoty Toruńska 18C

85) Wołkanowska Beata, SP 60

86) Wrzosek Wanda

87) Żelazko Konrad

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów