Nagrodzeni 2019

Nagrodami w konkursie są karty podarunkowe na zakupy w sieci hipermarketów budowlano-dekoracyjnych o wartości 100 zł. Odbiór nagród odbywa się w dniach 23 lipca – 23 sierpnia 2019 r. Więcej informacji

Lista nagrodzonych:

 

  • Bakłażec Magdalena
  • Balwicka-Szczyrba Małgorzata
  • Bednarczyk Bogumił (Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Świętokrzyska 29-31, 27-29)
  • Bereza Kamila
  • Bereza Konrad
  • Białogłowska Małgorzata (Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej Mrowisko – Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej Centrum Reduta)
  • Biernat Małgorzata (Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku)
  • Biernat Małgorzata (Stowarzyszenie „INNE jest piękne”)
  • Boużyk Joanna Klub Bolek i Lolek
  • Brzeska-Dereszkiewicz Joanna
  • Bujarska Ewa

 

  • Cissewski Janusz
  • Czaja Ewa
  • Czechowska Maria (Rada Rodziców SP 82 w Gdańsku)

 

  • Damps Ewelina (Projektornia GAK)
  • Demczyńska Sylwia
  • Dębowska Elżbieta
  • Dębska Renata (Dom Sąsiedzki Jaśkowa 7 / Stowarzyszenie Morena)
  • Doliniec Barbara
  • Duszyński Jan

 

  • Ejsmont Krystyna
  • Erlichowska Iga (TPŚ Mrowisko)
  • Ernst Agata

 

  • Ferger Zbigniew (Koło Emerytów i Rencistów nr 6 „Bursztynek” w Sobieszewie)

 

  • Górska Irena (Zarząd wspólnoty mieszkaniowej Złota Karczma 11)
  • Górska Justyna
  • Górski Jacek (Opowiadacze Historii Dolnego Miasta w Gdańsku)
  • Grabow Lowissa
  • Gramann Kamila
  • Gregorkiewicz Zdzisław
  • Grzes Elżbieta

 

  • Jasińska Anna
  • Jasiński Arkadiusz
  • Jercha Michał

 

  • Kachel Joanna
  • Kamińska Józefina (Koło nr 9 Zw. Emerytów Rencistów i Inwalidów „Sasanka”)
  • Karaś Joanna (Zarząd wspólnoty Lawendowe Wzgórze 7, 9, 11, 13)
  • Karwat-Kędzierska Agnieszka
  • Kasprowicz Agnieszka
  • Kasprowicz Agnieszka
  • Keńska-Ościłowska Katarzyna
  • Kielak Krystyna (Klub Brydżowy KIER w Domu Sąsiedzkim na Osieku)
  • Kłosińska Magdalena
  • Knitter Szymon
  • Kosagowska Iwona
  • Kowalczyk Łukasz
  • Kowalska Ewelina
  • Krupińska Marta (MK Home Studio Klub Kreatywny)
  • Krzemińska Swietłana
  • Krzemiński Andrzej
  • Kubat Dominika
  • Kurkowska Lena
  • Kuropatwińska Zofia

 

  • Langowski Henryk (Wspólnota Chrobrego 3)
  • Lebiedzińska Marta
  • Leszczyński Andrzej Zbigniew
  • Leszczyński Andrzej Zbigniew (Liceum Plastyczne w Gdańsku)
  • Lipnicka Ewelina
  • Lipska Jolanta
  • Lolo Michał

 

  • Mazurowska Monika / Grzelak Michał (Rada Dzielnicy Aniołki)
  • Mełnicka Katarzyna
  • Misiąg Anna
  • Morawska-Stolarek Elżbieta
  • Musyt-Lewandowska Agnieszka (Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku)
  • Muszyńska Katarzyna

 

  • Neufeld Katarzyna

 

  • Olszewska-Sobolewska Barbara (Stowarzyszenie Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki)
  • Orzechowska Sylwia

 

  • Pawłowicz Monika
  • Peichert Magdalena
  • Peters Beata (Stowarzyszenie Przyjaciół Piecek-Migowa, Dom Sąsiedzki)
  • Płuzińska-Siemieniuk Danuta (Inkubator Sąsiedzkiej Energii)
  • Polak Marta (Klub Seniora przy Stowarzyszeniu Dobrych Wiadomości)
  • Przepiórzyńska Izabela

 

  • Reinhardt-Gruba Iwona
  • Rutkowski Sławomir (Wspólnota Mieszkaniowa Brama Żuław)
  • Ryźlewicz Agata
  • Rzeźnicka Ewa

 

  • Sela-Cwalińska Dominika
  • Sławuszewska Katarzyna
  • Snarski Artur
  • Sokołowska Pamela
  • Solarczyk-Bączek Magdalena
  • Staruszkiewicz Anna (Fundacja Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FORUM)
  • Stencel Kazimierz (Rada Dzielnicy VII Dwór)
  • Suchanek Justyna
  • Sulewska Agnieszka (Wspólnota Kłoczkowskiego)
  • Sulewski Mirosław
  • Szafrański Krzysztof
  • Szeniawska Kamila
  • Szymanek Karolina (Wspólnota Mieszkaniowa Leszczynowa 27-29, Jeziorowa 2)
  • Szyndlar Anna (Grupa nieformalna przy Kole Emerytów i Rencistów nr 11)

 

  • Toczyńska Karolina (Baltic Wolf)
  • Toczyński Patryk
  • Towiańska Monika

 

  • Urbańska Paulina (Ruta Urban Garden)

 

  • Weber Maria
  • Wirkus-Romanowska Iwona (Zespól Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku)
  • Wiśniewska Krystyna (Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Strzyży)
  • Wołaknowska Beata (Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku)
  • Wrześniewska Anna (Sołtys i Rada Sołecka Kleszczewko)
  • Wrzosek Zbigniew

 

  • Zakrzewski Mateusz (Rada Dzielnicy Piecki-Migowo)
  • Zapaśnik Agata

 

  • Żelazko Konrad
Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów