Wszystkie fotorelacje

Przepis na pyszną sąsiedzką zabawę po osowsku

Składniki:

Sąsiedzi – ilość dowolna

Ogródek/ dom/ mieszkanie – wedle uznania

Stół/ krzesła/ koc – do wyboru

Grill – 1szt. lub 2 szt. -  w zależności od potrzeb

Kiełbaski – wg uznania

Banany z grilla – czyli kiełbaska w wersji owocowej  

10 kg dobrego humoru

2 decybele dobrej muzyki ( o rozsądnej porze)

Szczypta dobrej pogody

 

Sposób przygotowania:

 

Całość zgromadzić w wyznaczonym miejscu i o ustalonej porze. Następnie przemieszać i pozwolić  masie by jeszcze dochodziła. Po połączeniu wszystkich składników i uzyskaniu pożądanego efektu dodawać kolejne komponenty: kiełbaski, muzykę, dobry humor. Całość utrzymywać w odpowiedniej temperaturze. Szczypta pikanterii również wskazana – możliwości jest wiele, aczkolwiek standardowy ketchup i tabasco doskonale się sprawdzają. Nie mówiąc o musztardzie de Dijon. Niezawodnym sposobem są też płyny w barwach od jasnożółtej po ciemnoczerwoną, które dzięki swym powszechnie znanym i cenionym właściwościom, mogą stanowić zaczątek niejednej ciekawej konwersacji.

Niemniej jednak nic tak nie wpływa na jakość dobrej zabawy jak wspólne chęci i zaangażowanie oraz nomen omen…sąsiedzka pomoc, szczególnie gdy np. niespodziewanie zatkaniu ulegnie zlew!

Wszelakie wówczas sprzęty, od srebrnometalowych sprężyn po solidne, określane przez fachowców, przepychacze sanitarne, czyli okrągły kawałek gumy zamontowany na niedużym drewnianym drążku, okazują się być zbawienne! A zabawa najpyszniejsza w świecie!

I jak tu wespół nie zanucić… „jak dobrze mieć sąsiada…”

 

 

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów