Wszystkie fotorelacje

ul. Jaśkowa Dolina 69 | 07.06.2014

Tegoroczny Dzień Sąsiada na Jaśkowej Dolinie okazał się wyjątkowo udany. Wspaniała, słoneczna pogoda dopisywała nam przez cały dzień. W spotkaniu wzięło udział ok. 80 osób z pobliskiego sąsiedztwa oraz przyjaciół naszego domu. Impreza odbywała się w Domu Integracyjno – Rodzinnym przy ulicy Jaśkowa Dolina 69 na terenie ogrodu. Podczas spotkania zostało zorganizowanych szereg zabaw dla dzieci oraz  dorosłych.  Pani Anna Czaja przeprowadziła autorskie warsztaty Lalkarskie, które stały się hitem całego spotkania. Przybyli uczestnicy chętnie brali udział w zajęciach warsztatowych. Uczestnicy mogli zrobić sobie przepiękne lalki i zachować je na pamiątkę lub obdarować bliską osobę. Sąsiedzi mogli skorzystać także z loterii fantowej zorganizowanej przez dzieci z naszego domu. Dużą atrakcją okazał się także kącik geniusza z zagadkami i zadaniami dla młodszych dzieci.

Ponadto został przeprowadzony konkurs wypieków sąsiedzkich. W zabawie oceniano siedem pysznych ciast. Każdy z uczestników otrzymał dyplom z podziękowaniami, a zwycięskie truskawkowe ciasto pani Agnieszki otrzymało nagrodę główną - zestaw do gry w Badmintona, ufundowany przez jedną z gdańskich firm. 

Wspaniałym zagospodarowaniem czasu podczas imprezy okazała się wizyta Pana Pawła W. z firmy Crocodylek, który umilił czas interesującymi grami plenerowymi oraz kreatywnymi zabawkami. Ponadto odwiedzili nas funkcjonariusze z pobliskiego komisariatu policji. Panowie ofiarowali nam drobne upominki oraz zapewnili bezpieczeństwo podczas spotkania. Tegoroczny dzień sąsiada obfitował także w liczne gry i zabawy sportowe. Został rozegrany mecz w siatkówkę oraz piłkę nożną. Ponadto całą zabawę umilił grill przygotowany przez gospodarzy oraz kawiarenka z kawą i herbatą. Punktem centralnym, najbardziej obleganym przez najmłodszych okazał  się stół ze słodkościami.

Dodatkową atrakcją była oprawa muzyczna całego spotkania. Dzięki zaangażowaniu organizatorów Dzień Sąsiada trwał do późnych godzin popołudniowych. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze pełnej doskonałej zabawy.

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów