Wszystkie fotorelacje

Gdańsk - Siedlce, podwórko przy ul. Zgrodowej, Kartuskiej, Sowińskiego i Zakopiańskiej

Zgodnie z planem, w ostatnią sobotę maja 2015 r. na naszym podwórku odbył się festyn w ramach Gdańskich Dni Sąsiadów. Chwilami pogoda straszyła zgromadzonych mieszkańców, jednak silny momentami wiatr przegonił ciemne chmury i żaden deszcz nie pokrzyżował nam założonych planów. Między 11:00 a 16:00 w miłej atmosferze bawili się zarówno dorośli, jak i dzieci. Każdy kto zdecydował się wziąć udział w naszym spotkaniu, mógł skorzystać z oferty kulinarnej oraz rozrywkowej. Zostaliśmy odwiedzeni przez przedstawicieli Rad Dzielnic Siedlce oraz Aniołki.
Większość z uczestników przygotowała i przyniosła własne wyroby - ciasta, sałatki, napoje gorące oraz zimne, słodycze i inne przysmaki. Wielkie podziękowania dla Ani i Rafała za sponsoring kiełbas na grilla, Przemkowi „sołtysowi” za fachową obsługę grilla, Agnieszkom za malowanie dzieciom twarzy oraz organizację zabaw dla dzieci i dorosłych. Wielkie podziękowania dla sąsiadów, którzy dostarczyli wszystkie przysmaki na nasz wspólny stół.
Przygotowaliśmy we własnym zakresie 25 paczek z nagrodami dla dzieci za wzięcie udziału w festynie.
Po minach na twarzach uczestników można zaryzykować stwierdzenie, że wszystkim się podobało. Pozostaje mieć nadzieję, że za rok będzie równie wesoło i będzie nas jeszcze więcej :-)
Jak spędziliśmy wspólnie czas, jak się bawiliśmy i konsumowaliśmy, można zobaczyć w galerii: http://www.naszepodworko.ugu.pl/index.php/galeria/category/10-gdanskie-dni-2015

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów