Wszystkie fotorelacje

Dni Sąsiadów Gdańskiego Stowarzyszenia Epileptyków

Stowarzyszenie po raz pierwszy organizowało Gdańskie Dni Sąsiadów. Członkowie, znając cel i ideę projektu, z radością go zaakceptowali. Nasze przygotowania jako gospodarzy ruszyły. Mycie okien, pranie firan, porządki na półkach – Panie z przyjemnością przygotowywały pomieszczenia. Wypisywanie zaproszeń, wieszanie plakatów, przystrojenie budynku i sali to była sama radość. Sala wyglądała ślicznie. Balony, girlandy, kubeczki, serwetki nadały wydarzeniu piękny koloryt spotkania sąsiedzkiego.
Samo spotkanie było bardzo sympatyczne. Cudowna atmosfera. Poznaliśmy wiele ciekawych i wspaniałych sąsiadów. Sami mieszkańcy także cieszyli się z możliwości rozmowy sąsiedzkiej. Nasze sąsiedzkie spotkanie zakończyliśmy cudowną zabawą. A my nie powiedzieliśmy sobie ,,do zobaczenia za rok” ale do ,,jutra”!!!
Gdańskie Dni Sąsiada słodkościami wsparł sklep Netto za co dziękujemy a BOM nr 7 wykonał prace porządkowe przed siedzibą.
Nasze Gdańskie Dni Sąsiadów zintegrowały nawet osoby, które nas nie znały, ale (co najważniejsze) poznały cel i znaczenie takich spotkań w środowisku lokalnym.

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów