Wszystkie fotorelacje

II Osowski Off - Road Integracji

Takiej imprezy jeszcze nie było!
To była naprawdę fajna przygoda, której towarzyszyło mnóstwo radości. I to „po obu stronach” uczestników imprezy: tych, którzy dzielili się swą pasją i tych, którzy byli jej adresatami. Taka idea przewodziła II Osowskiemu Off - Road Rajdowi Integracyjnemu.
Stowarzyszenie „INNE jest piękne” po raz drugi zwróciło się do środowiska off - roadowego o wsparcie inicjatywy, mającej na celu integrację dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Wspólne działanie i zabawa to najbardziej naturalne metody osiągnięcia tego celu.
Na apel Stowarzyszenia odpowiedziało 30 ekip pasjonatów off - road, gotowych zapewnić niezapomniane przeżycia wszystkim, którzy zasiądą w ich wspaniałych pojazdach. To właśnie oni w pierwszym dniu wakacji (27.06.2015.) zarządzali wyboistym terenem, przewożąc pasażerów jedną z dwóch tras do wyboru.
Organizatorzy imprezy składają wielkie podziękowania!
Oprócz głównej atrakcji był także kącik zabaw dla dzieci, a Prezes Stowarzyszenia, Aneta Baczyńska - Rostkowska, przez megafon zadawała zagadki, nagradzając prawidłowe odpowiedzi. Opiekę nad uczestnikami sprawowali wolontariusze, wspaniali młodzi ludzie, którzy udźwignęli już na swych barkach wiele dzielnicowych wydarzeń.
Na wygłodniałych czekał żurek, kiełbasa z grilla oraz kawa i herbata.
Trudno opisać radość, jakiej doznali uczestnicy rajdowych przejazdów. Może załączone zdjęcia choć częściowo oddadzą atmosferę imprezy. Zapraszamy do ich oglądania.
Stowarzyszenie „INNE jest piękne” spieszy z ogromnymi podziękowaniami dla wszystkich firm i osób, które wsparły działania organizacji i sprawiły, że impreza w ogóle była możliwa do przeprowadzenia.
Pełna lista ekip off – roadowych oraz partnerów imprezy, a także więcej zdjęć można zobaczyć pod linkiem: http://osowa.com/news,10516,1.html

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów