Wszystkie fotorelacje

Skwer Profesora Pawła Gałuszki

Tegoroczne Dni Sąsiadów obchodziliśmy w dniu 30 maja 2015 r. Impreza została zorganizowana przy udziale Rady Dzielnicy Strzyża oraz Stowarzyszenia Klub Przyjaciół Strzyży. Jak co roku sąsiedzi spotkali się na Skwerze Profesora Pawła Gałuszki. Zabawa odbywała się przy żywej muzyce, którą zapewnił nam zespół Standard Acoustic.
Organizatorzy zapewnili ciepłe kiełbaski z grilla, a piekarnia naszego sąsiada Andrzeja Szydłowskiego dostarczyła bułeczki oraz ciasta. Niektórzy sąsiedzi również przynieśli własne koszyki.
W corocznych obchodach tego miłego święta uczestniczą znamienici nasi sąsiedzi: pani profesor Krystyna de Valden Gałuszko, Tadeusz Fiszbach, Barbara Szczepuła wraz z mężem Markiem Ponikowskim oraz pan Władysław Ornowski z Fundacji „Pan Władek". Zawiązują się nowe sąsiedzkie znajomości, potem ludzie rozpoznają się w pobliskim sklepie, na ulicy i wymieniają ukłony.
Spotkania zostały zaakceptowane przez wielu sąsiadów, którzy od lat biorą w nich udział i z niecierpliwością czekają na kolejne takie imprezy.
Tym razem było nas około 80 osób, a pogoda sprzyjała do końca spotkania.

Bezpośrednim organizatorem spotkania była radna Dzielnicy Strzyża Maria Bernolak-Szczypior przy dużym wsparciu innej radnej - Marii Prokopowicz.

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów