Wszystkie fotorelacje

Sąsiedzkie spotkanie w Borkowie

Nasze sąsiedzkie spotkanie odbyło się 25.06.2016 roku - nastąpiła mała zmiana terminu z powodu narodzin nowej sąsiadki :) Tak więc w czasie sąsiedzkiej imprezy nasza najmłodsza uczestniczka miała 15 dni. Zaprosiliśmy sąsiadów z piętra - większość jest dopiero w trakcie przeprowadzek więc nie uzbierało się nas wiele.

Po raz 3 organizowałam spotkanie, poprzednio w innym miejscu zamieszkania. Cała reszta poszła zgodnie z planem, w gotowaniu wspomógł mnie mąż, a kotek dzielnie pilnował zawartości sąsiedzkiej torby.

Jedną z potraw były wykonane na podstawie przepisu z sąsiedzkiej książki kotleciki z ciecierzycy - okazały się szybkie w przygotowaniu, z minimalnej ilości składników, a przy tym pyszne. Na stałe zagoszczą w moim menu.

Po raz pierwszy też byłam prawdziwą gospodynią w fartuszku, który leżał idealnie.

Z okazji pięknej pogody przenieśliśmy się do ogrodu, dodatkowo zrobiliśmy sezonowego grilla oraz zapiekankę z ziemniaków i cebuli w sosie piwno-śmietanowym, którą z pewnością prześlę do nowej edycji Książki.

Tuż po posiłku pogoda zrobiła nam psikusa, więc wróciliśmy na salony, gdzie do późnych godzin wieczornych graliśmy w gry planszowe, po których brzuchy bolały ze śmiechu. Bardzo polecam i dla dużych i dla małych grę Dabble, Taboo oraz Szeryfa z Nothingham gdzie każdy z Nas mógł się wcielić w rolę handlarza-bajeranta.

Niestety dzieci nie dotarły, przekazaliśmy więc ich rodzicom balony oraz tatuaże do zabawy.

Uważam spotkanie za udane, poznaliśmy się z innej strony i z pewnością sąsiedzkie schadzki będziemy uprawiali częściej :)

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów