Wszystkie fotorelacje

Integracyjny Piknik Rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 58

Fantastyczna zabawa! Fantastyczna atmosfera! Fantastyczna pogoda! Fantastyczna uczta! Tak wyglądał nasz Integracyjny Piknik Rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 58.

Dwa boiska naszej szkoły zamieniły się w strefy sportu, rozrywki, rekreacji, nauki i strefę kulinarną. Każda strefa tętniła życiem. Przez wszystkie trzeba było przejść i każde dziecko wracało do domu z nagrodą (niektórzy dorośli szczęśliwcy też!).

Tak jak pragnęliśmy, na tej wiosennej imprezie spotkali się i dobrze bawili uczniowie, rodzice, nauczyciele i sąsiedzi naszej szkoły, dzieci z sąsiednich przedszkoli i szkół. Gościliśmy przedstawicieli Rad Dzielnic Siedlce i Aniołki, Panie pielęgniarki, które nieopodal mają swoją siedzibę, ratowników ze szpitala Copernicus, trenerów z Klubu EX Siedlce i SGKS, policję z „wypasionym" wozem, a także przedstawicieli różnych prywatnych, lokalnych firm, którzy mieli ciekawe propozycje i atrakcje dla dzieci. Oj, działo się i jadło się! Kiełbaski i ziemniaczki z grilla, własnoręcznie ukiszone ogórki małosolne, pyszne ciasta, muffiny, owoce i cudowna lemoniada robiona na miejscu – wszystko to dzięki uzdolnionym kulinarnie rodzicom i uczniom oraz hojnym lokalnym sklepom i cukierniom.

Impreza miała tylko jedną wadę - musiała się niestety skończyć.

Dziękujemy wszystkim dzieciakom za ich wspaniałe uśmiechy, a wszystkim gościom i uczestnikom za świetną atmosferę.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 58

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów