Wszystkie fotorelacje

Spotkanie sąsiedzkie na Żabiance

Spotkanie, które zorganizowałam było bardzo przyjacielskie i przepyszne. Moi goście zawsze mogą liczyć na wyszukane przekąski, okraszone cudownym winem. W tym roku postawiliśmy na zdrową kuchnię, a na naszym stole zagościło fit brownie, domowe spring rollsy z farszem ze świezych warzyw i mielonego mięska z azjatycką nutą oraz przepyszne roladki z grillowanej cukinii nafaszerowane kremowym serkiem z oliwkami i suszonymi pomidorami. Do tego wino z Winnicy Sandomierskiej (którą miałam okazję odwiedzić przy okazji rodzinnych wojaży) oraz domowej roboty napoje owocowe: truskawkowe, poziomkowe, porzeczkowe i malinowo-pomarańczowe. Cały dzień zleciał nam na rozmowach, zabawie i graniu w plansówki, które stanowiły motyw przewodni naszego spotkania. To niesamowite jacy twórczy i sprytni potrafią być dorośli, gdy grają w planszówki. Tematem, który również wywołał duży zachwyt w towarzystwie była Druga Sąsiedzka Ksiązka Kucharska. Podobnie jak mnie, moim gościom inicjatywa bardzo przypadła do gustu – kto wie, może uda mi się ich przekonać do udziału w kolejnej edycji…

Na koniec wraz z moimi gośćmi zjedliśmy kolacje, bogatą w specjały kuchni polskiej – świeże domowe wędliny i kabanosy, warzywa i owoce prosto z pola. A wszystko zostało popite znakomitą mieszanką herbat z Ole Ole Cafe w Rumii.

* W związku z prośbą o niepublikowanie wizerunku moich sąsiadów, których gościłam, przesłane przeze mnie zdjecia nie zawieraja twarzy. Jest to wola moich gości, któą muszę uszanować.

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów