Fotorelacja 2019

Festyn parafialny przy ul. Myśliwskiej | 08.06

« Powrót do listy relacji

W sobotę, 8 czerwca 2019 r. odbył się kolejny festyn rodzinny organizowany wspólnie przez parafię pw. Miłosierdzia Bożego w Gdańsku i Radę Dzielnicy Piecki-Migowo. Festyn był wypełniony następującymi atrakcjami: loteria fantowa, ciasta, lody, pierogi, naleśniki, grill, żurek, kawa, herbata, napoje, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, gry i zabawy edukacyjne, gra terenowa, pokazy rycerskie, konkurs na rycerza i księżniczkę, zamki dmuchane, występy muzyczne, robotyka, konkurs historyczny i sportowy, zabawy z wodzirejem, w tym uroczyście zatańczony polonez i wiele, wiele innych.

Festyn był otwarty dla wszystkich chętnych i cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Przez większość czasu pogoda nam dopisywała, jednak w związku z nagłą wichurą i mocnymi opadami deszczu pod koniec festynu, rozdanie głównych nagród odbyło się w kościele. Środki bezpieczeństwa były dla nas priorytetem. Nagrodami były m.in.: hulajnogi, deskorolki, piłki i sprzęt sportowy, namiot, vouchery na pizzę i kebab, robot kuchenny i rower.

Nie bylibyśmy w stanie zorganizować takiego wydarzenia bez pomocy naszych sponsorów i partnerów, którym chcemy gorąco podziękować: Pizzerii Włoszczyzna, Pierogarni u Dzika, Pierogarni Zwariowany Garmaż, Lodziarni Miś, Muzeum Gdańska, Pizzerii Fresco, Kebabowi Kewaro, Mobilnej Szkole Muzycznej, Gdańskiej Akademii Rycerskiej Rebelium, firmom Roboplanet, Buga Sport, hurtowni książek na ul. Sobieskiego, Urzędowi Miejskiemu w Gdańsku, Fundacji Gdańskiej, Promykowi Nadziei, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, wszystkim indywidualnym ofiarodawcom pragnącym zachować anonimowość.

Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w organizację festynu: za przyniesienie losów na loterie, za pomoc przy przygotowaniu, obsłudze oraz sprzątnięciu stanowisk.

Dni Sąsiadów

Dni Sąsiadów